تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

فرمانده جديد انتظامي سلماس معرفي شد

پایگاه عمومی : فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی گفت: حمایت و استفاده از کالای ایرانی سرلوحه کار پلیس در سال۹۷ خواهد بود.

سردار ناصر اصلانی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان سلماس با اشاره نامگذاری سال ۹۷ از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال حمایت از کالای ایرانی، گفت: حمايت و استفاده از كالاي ايراني همزمان با شعار سال در تمامي سطوح پليس استفاده خواهد شد.

اصلانی با اشاره به لزوم مبارزه قاطع با قاچاقچیان کالا وارز که موجب ضربه به تولید و اقتصاد کشور می شوند، تصریح کرد: پلیس با تمام توان خود با قاچاقچیان کالا برخورد می کند اما باید توجه کنیم راهکار اصلی مبارزه با قاچاق ، حمایت مردم از تولیدات داخلی است .

وی اظهارداشت: نيروهاي نظامي و انتظامي در حوزه حفظ امنيت و برقراي امنيت اجتماعي جانشان را فدا مي كنند تا مردم در امنيت و آسايش زندگي كنند و به همت نيروهاي انتظامي، نظامي، اطلاعاتي و قضايي و با حمايت مردم بحمدلله امنيت در كشور برقرار است.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: دشمنان اين نظام تمام توان خودرا به كارگرفته اند تا با تفرقه و…كشور را ناامن نشان دهند ولي در سايه نيروهاي جان بركف نظامي و انتظامي و اطلاعاتي موفق نميشوند و نخواهند شد.

اصلانی با اشاره به خدمات ارزنده فرمانده انتظامی شهرستان سلماس در طول مدت خدمت خود، گفت: جناب سرهنگ رمزي از سربازان عاشق نظام و مردم و خدمت به مردم است و در طول مدت ۴ سال منشا برکات بسیاری در شهرستان و استان بوده است و فرمانده جدید انتظامی شهرستان نیز از افسران و فرماندهان لایق انتظامی شهرستان هستند و برای ایشان ارزوی توفیق در خدمت به مردم در جایگاه فرماندهی انتظامی این شهرستان را داریم.

در این مراسم از زحمات ٤ ساله سرهنگ حسین رمزي تقدير بعمل آمده و سرهنگ رمضان فتح الهي بعنوان فرمانده جديد انتظامي شهرستان سلماس منصوب شد.

Print Friendly