تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

حبیبی: حزب پایگاه عمومی اسلامی ذره‌ای از خط امام(ره) انحراف نداشته است

دبیرکل حزب پایگاه عمومی اسلامی گفت: حزب پایگاه عمومی اسلامی ۵۵ سال است که ذره‌ای انحراف از خط امام خمینی(ره) نداشته است.

به گزارش روابط عمومی حزب پایگاه عمومی اسلامی، محمدنبی حبیبی در مراسم پنجاه و سومین سالگرد شهدای پایگاه عمومی اسلامی با بیان اینکه حزب پایگاه عمومی اسلامی تنها حزبی است که در داخل کشور با تصمیم و اراده امام خمینی(ره) و در منزل ایشان تشکیل شد، اظهار کرد: سیدحسن نصرالله چندسال پیش در دیدار هیاتی از حزب پایگاه عمومی اسلامی که به بیروت سفر کرده بود گفت، “حزب پایگاه عمومی اسلامی و حزب الله لبنان یک امتیاز استثنایی و بی نظیر دارند و آن اینکه هردو با دستور امام شکل گرفته است.”

وی افزود: ما بعنوان حزب پایگاه عمومی اسلامی همواره در همان مسیری که امام خمینی(ره) آغاز کردند راه را ادامه دادیم و ان‌شالله ادامه خواهیم داد.

دبیرکل حزب پایگاه عمومی اسلامی گفت: مرحوم عسگراولادی می‌گفت ما سال ۴۱ در غائله انجمن‌های ایالتی و ولایتی یک کار مبارزاتی خاص را پشت سر امام خمینی(ره) آغاز کردیم. آن مرحوم نقل می‌کند، “من یک ملاقات خصوصی با امام در همان سال داشتم و نگران اصل مبارزه بودم و این نگرانی را به ایشان عرض کردم؛ امام در پاسخ فرمودند، آقای عسگراولادی! نهضت ما سه مرحله دارد، یک اسلامی کردن ایران، دو اسلامی شدن جهان و سه جهانی شدن اسلام؛ پس از انجام این سه مرحله باید خدمت حضرت صاحب‌الزمان عرض کنیم که مولا جان! کره زمین آماده قدوم شماست”.

حبیبی در ادامه تصریح کرد: حزب پایگاه عمومی اسلامی ۵۵ سال است که در این خط ترسیم شده از سوی امام خمینی(ره) حرکت کرده و با عنایات الهی ذره‌ای انحراف از آن نداشته است.

وی گفت: پایگاه عمومی اسلامی از قبل تا بعد از انقلاب در همین مسیر قرار داشته و هزینه‌های آن را نیز پرداخت کرده است.

براساس این گزارش، پنجاه و سومین سالگرد شهدای حزب پایگاه عمومی اسلامی “شهیدان حاج صادق امانی، مرتضی نیک نژاد، رضا صفارهرندی و محمد بخارایی” با حضور برخی چهره‌های سیاسی از جمله حجج اسلام سعید مهدوی‌کنی، سیدرضا تقوی و عبدالمقیم ناصحی و همچنین محمدحسین مقیمی استاندار تهران، محسن رفیقدوست، محمدحسین صفارهرندی و جمعی از اقشار مختلف مردم در حسینیه سیدالشهدا تهران برگزار شد.

PrintFriendly and PDF